Akşehir, Gökkuşağı Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri firma prensipleri gereği, öncelikli amacımız geniş bir ürün ve fiyat yelpazesinin bulunduğu bu oranda teknik birikimin gerekli olduğu bilgisayar sektöründe, kullanıcılarımıza doğru alım yapmaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektir. Özellikle son kullanıcılara iyi ve kullanımlarına uygun bilgisayardan önce kaliteli , zamanında , ilkeli ve dürüst hizmet alabilecekleri teknik alt yapıya ,deneyime ve bilgi birikimine sahip firma seçimine özen göstermeleri gerektiğini vurgulamaktayız.

Teknik servis ekibimiz gerek tek kullanıcılı sistemlere gerekse çok kullanıcılı sistemlere donanım destek hizmeti vermektedir.pc İşletim sistemlerinde Windows Ailesi, Linux, Mac, Server Sistemlerinde siz ev kullanıcılarına ve kurumsal kullanıcılara en iyi hizmeti sunuyoruz. Kullanıcılarımızla yıllık bakım anlaşmaları yaparak tek ve çok kullanıcılı sistemlerin anlaşma kapsamındaki periyodik destek hizmetini sürdürmekteyiz. Tüm platformların içiçe çalıştığı Local ve Remote kullanımda Modem, Bridge, Router, Printer server, Terminal server, Network Switch’den oluşan Komple Lan/Wan uygulamalarında hybrid yapıları kurmakta ve bunların destek hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Bilgisayar ürünlerinde şirketimizin amacı, temin ettiğimiz PC yan donanımlarına ait ürün yelpazemizi genişletmek, sektörlere özel software çözümleri vermek ve kullanıcılarımızın internet üzerinde iş hacimlerini, pazar paylarını arttırabilecek çözümler sunarak, kullanıcılarımızın bilgisayarlarında aradığı hız ve gelişmiş özellikleri iş hayatlarına yansıtmalarını sağlamaya çalışmaktır.


customdesktop

Teknik Servis Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz ve sıklıkla karşılaştığımız bazı teknik servis içerikleri

Bilgisayar çökmesi,
İşletim sistemi çökmesi,
İşletim sisteminin bozulması,
Bilgisayarınızın arızalanması,
Networkü görememek,
Ağ kablosu sorunları,
Bilgisayar kilitlenmesi,
Bilgisayarın donması,
İnternete bağlanamamak,
Laptop tamiri,
Bilgisayarınızda yada laptopınızda internet sorunu,
Klavye yada mouse (farenizin) bozulması çalışmaması,
Harddiskinizin arızalanması,
Sabit disk okuma hatası,
Yazıcı arızası,
Yazı yazdıramamak,
Virüs bulaşması, virüs taraması, virüs programı,
Trojan temizleme,
Spam mail engelleme,
Mail ayarları, Outlook mail ayarları, Outlook Exspress mail ayarları,
Microsotf Outlook mail sorunu, Pst dosya bozulması, Pst dosya onarımı,
Outlook Express mail sorunu, Dbx dosya bozulması, Dbx dosya onarımı,
Veri Kurtarma,
Ticari setlere teknik destek,
Bordro Programlarına teknik destek,
Bilgisayarınızla ilgili yaşanabilecek tüm sorunlara çözüm.

www.gokkusagibilgiislem.com