Akşehir Gökkuşağı Bilgi İşlem Merkezi Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından, servis ve bakım hizmetlerine, network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede ile ulusal alanda hizmet veriyoruz.

Bugün sektörde yenilikçi, güvenilir ve katma değer sağlayan bir kuruluş isek ; bunu başarı hikayelerimize borçluyuz …

Akşehir Gökkuşağı Bilgisayar ve Güvenlik Kamerası, bir yandan teknolojiyi en iyi şekilde iş dünyasına entegre ederken, diğer yandan da nitelikli insan gücü ile de sonraki süreçlerin sorunsuz devam edebilmesi için her türlü olanağı sunuyor. Network Sistemleri, Kamera Güvenlik Sistemleri ve yazılım destek konularındaki iddialı ekibi, Bölge’nin herhangi bir yerinde meydana gelebilecek teknolojik soruna 24 saat içerisinde çözüm önerisini sunabilecek satış sonrası hizmet ekibi ve kurumların her türlü BT ihtiyaçlarını içeriden veya dışarıdan kullanım seçenekleriyle karşılayabilecek teknik ağı ile, Gökkuşağı Bilgisayar teknolojiyi ayağınıza getiriyor.

laptops

Kaliteli hizmetin her alanında olduğu gibi, amacına hizmet eden  teknik ekibin de ancak sürekli araştırma geliştirme ile oluşacağını düşünen Gökkuşağı Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri , çalışma alanlarındaki yenilik ve gelişmeleri yakından izlemekte ve bilgi birikimi ile sektördeki deneyimlerini hizmet verdiği firmalarla paylaşmaktadır.

Misyon
Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

slayt-2

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek, marka, teknoloji, tasarım, network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler sağlamak.

Sorumlu Ve Şeffaf
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.